Home » Aktualności » Turniej Tenisa Stołowego, 28.01.2023r.

Archiwum

Turniej Tenisa Stołowego, 28.01.2023r.

W sobotę, tj. 28 stycznia w naszej szkole odbył się Turniej Tenisa Stołowego z inicjatywy Rady Rodziców przy współpracy z Dyrektorem naszej placówki. Wszyscy uczestnicy z wielkim zaangażowaniem przystąpili do rozgrywek grupowych, a następnie finałowych, walka przy stole była o każdy punkt, zawodnicy nie odpuszczali, ale walczyli fair-play, a przede wszystkim świetnie się bawili. Po wyłonieniu zwycięzców, dyrektor CKiB Gminy Ostrów Waldemar Więch oraz przedstawiciele Rady Rodziców wręczyli puchary, medale i dyplomy. Kierujemy słowa podziękowania do Rady Rodziców za pomysł, inicjatywę oraz organizację tego turnieju. Dziękujemy fundatorom pucharów, medali i nagród oraz prowadzącej sobotni Turniej Tenisa.

Wyniki Turnieju Tenisa Stołowego 2023:

w kategorii kobiet:

I miejsce – Marta Ogrodnik

II miejsce – Renata Piękoś

III miejsce – Oliwia Ogrodnik

IV miejsce – Urszula Bieszcz

w kategorii mężczyzn:

I miejsce – Remigiusz Pazdan

II miejsce – Mariusz Kozak

III miejsce – Maksymilian Mędrygał

Gratulujemy!!!