Home » Aktualności » Dzień Babci i dziadka, akademia w szkole, 02.02.2023r.

Archiwum

Dzień Babci i dziadka, akademia w szkole, 02.02.2023r.

2 lutego, w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola i kl. „0” oraz uczniowie kl. I – III również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi wychowawczyniami przygotowały dla nich przedstawienie.  Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć  i Dziadków.   ,, Kochane Babcie, drodzy Dziadkowie życzymy Wam długich lat życia wypełnionych zdrowiem, radością oraz szacunkiem, życzliwością i miłością najbliższych. Niech samotność omija Was szerokim łukiem, zdobyte doświadczenie i życiowa mądrość służy innym”.