Home » Aktualności » Warsztaty robienia pizzy w Restauracji „Rodzinka” – przedszkolaki, 17.02.2023r.

Archiwum

Warsztaty robienia pizzy w Restauracji „Rodzinka” – przedszkolaki, 17.02.2023r.

Dnia 17 lutego roku dzieci z grupy 3,4 -latków oraz 5-latków uczestniczyły w warsztatach robienia pizzy w Restauracji „Rodzinka” w Sędziszowie Młp. Na początku pan kucharz przybliżył przedszkolakom proces wykonania pizzy. Następnie dzieci zasiadły przy wspólnym stole, na którym przygotowane były produkty potrzebne do wypieku pizzy. Każde dziecko przygotowało od podstaw swoją własną pizzę oraz udekorowało ją według własnego pomysłu. Podczas oczekiwania na przysmak dzieci spędziły aktywnie czas w sali zabaw. W końcu nastał wyczekiwany moment, a mianowicie degustacja własnych dzieł kulinarnych. Jak się okazało, nic nie smakuje lepiej, niż własnoręcznie przygotowany posiłek…. było pysznie!