Home » Aktualności » Dzień Kobiet, 08.03.2023r.

Archiwum

Dzień Kobiet, 08.03.2023r.

8 marca to jeden z kilku wyjątkowych dni w roku, chłopcy z kl. IV, V, VI i VII pod kierunkiem A. Kotowskiego przygotowali humorystyczny program artystyczny ph „Z kobietami źle bez kobiet jeszcze gorzej”. Człowiek od początku nie był samotny. I stworzył Bóg człowieka – najpierw mężczyznę a potem kobietę. I tak zaczęły się ich dzieje. Wesołe wiersze, piosenki i etiudy teatralne o kobietach, po raz kolejny udowadniano, że „świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów”. W czasie występu publiczność mogła podziwiać umiejętności taneczne i wokalne chłopców.  Po występie przyszła pora na życzenia oraz kwiaty i jabłka dla wszystkich Pań. Całe wydarzenie zostało udokumentowane aparatem z Laboratoria Przyszłości.

Dyrektor Zespołu Szkolno Przedszkolnego –  Andrzej Ziajor, składając życzenia,  życzył wszystkich paniom  dużo zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz samych ciepłych, spokojnych i radosnych dni.