Home » Aktualności » Lekcja techniki z  wykorzystaniem pomocy pozyskanych z projektu „Laboratoria Przyszłości”, 31.03.2023r.

Archiwum

Lekcja techniki z  wykorzystaniem pomocy pozyskanych z projektu „Laboratoria Przyszłości”, 31.03.2023r.

W dniu 31 marca, uczniowie kl. VI zapoznali się z historią powstania żelazka, mieli możliwość dokładnie obejrzeć żelazka zabytkowe, porównać je ze współczesnym, szczególnie pod względem ich ciężaru. Dzieci poznały budowę żelazka obecnie stosowanego, zaznajomiły się z instrukcją obsługi oraz nauczyły się samodzielnego korzystania z urządzenia. Ćwiczenia praktyczne dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Uczniowie zapewniali, że od tej chwili będą wykorzystywać tą umiejętność w życiu.

Podczas lekcji wykorzystano pomoce uzyskane z projektu #LaboratoriaPrzyszłości