Home » Galerie zdjęć » Miłosława Fic z kl.”0″ laureatką w ogólnopolskim konkursie recytatorskim

Archiwum

Miłosława Fic z kl.”0″ laureatką w ogólnopolskim konkursie recytatorskim

,,Wiosenne wierszyki łamiące języki autorstwa Juliana Tuwima”.

Na Facebooku przedszkola nr 9 im. Pluszowego Misia w Tychach z radością czytamy:

„Dziękujemy za tak dużą ilość zgłoszeń konkursowych, każda prezentacja była ciekawie przedstawiona, prezentowała wysoki poziom artystyczny, dlatego decyzja o wyłonieniu laureatów była trudna. Po obradach wyłoniono następujących laureatów:

W kategorii 5 – 6 latków:

I miejsce: Miłosława F. ze Skrzyszowa ”

Gratulujemy też tego wysokiego poziomu artystycznego i wspaniałej ekspresji wypowiedzi uczestnikom konkursu: Oliwii Dygdoń i Michałowi Dziedzicowi z kl. „0”, którzy włożyli ogrom pracy w przygotowanie utworów do ogólnopolskiej prezentacji. Dzieci zostały przygotowane przez Barbarę Budzik.

Serdecznie im gratulujemy, bo wiemy, że piękne czytanie i pisanie zaczyna się od pięknego mówienia.