Home » Aktualności » Wycieczka klasy III do Krakowa, 18.05.2023r.

Archiwum

Wycieczka klasy III do Krakowa, 18.05.2023r.

18 maja uczniowie klasy III oraz towarzyszący im rodzice, wychowawczyni Anna Bochenek i ksiądz proboszcz wyjechali na po komunijną wycieczkę do Krakowa. Najpierw odwiedziliśmy Sanktuarium w Łagiewnikach. Dzieci przebrane w stroje komunijne wraz z opiekunami, wychowawczynią uczestniczyły w uroczystej mszy św, którą wraz z innymi księżmi koncelebrował ksiądz skrzyszowskiej parafii Stanisław Kurcap. Następnie uczestniczyliśmy w prelekcji siostry z zakonu z Łagiewnik i zwiedzaliśmy Centrum Jana Pawła II. Nie mogliśmy zwiedzić Zoo ze względu na fatalną pogodę. W zamian uczniowie bawili się w Krakowskim Centrum Zabaw „Figielek”. W drodze powrotnej do Skrzyszowa na prośbę rodziców zatrzymaliśmy się w McDonald . O godzinie 19.00 zmęczeni, ale zadowoleni, mimo fatalnej pogody i zmiany programu wycieczki, wróciliśmy do Skrzyszowa.