Home » Aktualności » XV Zjazd Szkolnych Kół Caritas z diecezji tarnowskiej w Zabawie, 06.06.2023r.

Archiwum

XV Zjazd Szkolnych Kół Caritas z diecezji tarnowskiej w Zabawie, 06.06.2023r.

Dnia 6 czerwca, uczniowie z kl. IV – VIII wraz z opiekunami uczestniczyli w XV Zjeździe Szkolnych Kół Caritas z diecezji tarnowskiej w Zabawie. Po przybyciu na miejsce wraz z innymi uczestnikami przeszli drogę krzyżową i odwiedzili dom bł. Karoliny Kózkówny. Następnie uczestniczyli we mszy św., której przewodniczył biskup Andrzej Jeż. Ponadto zjazd był okazją do wspólnej modlitwy, podziękowaniem za to, co przez miniony rok udało się zrobić, ale i czasem integracji, któremu towarzyszyła wspólna agapa, gry i zabawy. Była to również okazja, żeby lepiej poznać i zrozumieć kim była bł. Karolina oraz dlaczego stanowi wspaniały wzór dla współczesnej młodzieży.