Home » Aktualności » Wyjazd do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na Koncert Szkolny, 3.11.2023r.

Archiwum

Wyjazd do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie na Koncert Szkolny, 3.11.2023r.

3 listopada, uczniowie kl. I – VII wraz z wychowawcami udali się do Filharmonii Podkarpackiej do Rzeszowa na Koncert Szkolny. Wszyscy w wielkim skupieniu wysłuchali w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej pod batutą Justyny Kwarcińskiej takich utworów jak: L. van Beethoven – VSymfonia c– moll op. 67 cz. I, F. Mendelssohn – Uwertura koncertowa „Hebrydy”, E. Grieg – „W grocie króla gór” – z I Suity „Peer Gynt”, C. Saint-Saëns – Danse macabre. Koncert był dla uczniów okazją do obcowania z muzyką w najlepszym wydaniu oraz rozwijania wrażliwości i pogłębiania wiedzy w tej dziedzinie. Uczestników oczarowała muzyka na żywo i zaangażowanie dyrygenta.