Przedszkole Mundo Marino- Niepubliczne Przedszkole Językowe w Katowicach zorganizowało Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Hej, Wiosno!”.
Gdy nadszedł dzień ogłoszenia wyników bardzo ucieszył całą grupę, ponieważ przeczytaliśmy:
W pierwszej grupie wiekowej (5-6 lat) zwycięzcą została:
I miejsce – Nela Mazur (lat 6) uczęszczająca do Oddziału Przedszkolnego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzyszowie przygotowana przez Barbarę Budzik.
Na konkurs wpłynęło bardzo wiele zgłoszeń, wszystkie pełne zaangażowania z pięknymi recytacjami wybranych wierszy . Gorąco gratulujemy Neli tak zaszczytnego sukcesu.
Do tego konkursu została jeszcze przygotowana przez Barbarę Budzik Antonina Majka z kl.0 oraz Nadia Zawisza z grupy maluszków – przez Monikę Darłak.
Bardzo serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za udział w konkursie. Dziewczynki przygotowując się do konkursu wytrwale rozwijały umiejętności językowe, płynność mowy, poprawiały dykcję i ekspresję. Na pewno takie ćwiczenia recytacji wierszy będą uczyć dzieci wyrażania swoich myśli w kreatywny sposób.
Z serca gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów!
