13 lutego w naszej szkole obchodziliśmy walentynki-święto przyjaźni, sympatii i serdeczności. Choć walentynki kojarzą się głównie z zakochanymi, w szkolnych murach to przede wszystkim okazja do okazania życzliwości koleżankom ,kolegom oraz nauczycielom. Największym zainteresowaniem ,jak co roku, cieszyła się szkolna poczta walentynkowa. Uczniowie mogli wrzucać kartki do specjalnie przygotowanych pudełek, a następnie przedstawiciele samorządu uczniowskiego rozdawali je adresatom. Kolorowe laurki, miłe słowa i anonimowe wyznania sprawiły wiele radości.
Tego dnia w szkole dominował kolor czerwony-symbol miłości. Na korytarzach i w klasach pojawiły się dekoracje: serca, balony i tematyczne gazetki. Walentynki to nie tylko święto zakochanych. To przede wszystkim okazja do budowania pozytywnych relacji, wzmacniania przyjaźni i tworzenia życzliwej atmosfery. Nawet drobny gest – uśmiech, dobre słowo czy kartka -może sprawić, że ktoś poczuje się wyjątkowo.
Tegoroczne walentynki pokazały ,że w naszej szkole nie brakuje serdeczności i dobrej energii. Już nie możemy się doczekać kolejnej edycji tego wyjątkowego dnia.






