Wspaniała zabawa, sportowa rywalizacja i emocje do samego końca – tak w skrócie można opisać Gminne Zawody Sportowe „Baw się z nami”, które odbyły się 25 maja 2026 roku w Woli Ocieckiej. Nasza reprezentacja dała z siebie absolutnie wszystko, walcząc dzielnie w każdej konkurencji! W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 6 szkół z terenu całej gminy. Program zawodów obfitował w widowiskowe i wymagające konkurencje szybkościowe, zwinnościowe oraz zręcznościowe. Każdy bieg i każdy celny rzut decydowały o ostatecznym układzie tabeli. W ostatecznym wyniku zajęliśmy IV miejsce. Zaledwie 0,5 pkt zabrakło do III. Niemniej serdecznie gratulujemy uczniom sportowej, zaangażowanej rywalizacji.
Naszą drużynę zaprezentowali:
– Aleksander Danek
– Miłosława Fic
– Artur Rokosz
Adrian Świątek
– Nikodem Warchoł
– Wiktor Jemioło
– Zofia Kędzior
– Wiktoria Rokosz
– Amelia Strzok
– Milena Warchoł













