Home » Aktualności » Słodycze i drobne upominki dla dzieci z okazji św. Mikołaja 5-6.12.2012r.

Archiwum

Słodycze i drobne upominki dla dzieci z okazji św. Mikołaja 5-6.12.2012r.

W większej części Europy, w tym w Polsce dzień świętego Mikołaja obchodzony jest tradycyjnie 6 grudnia jako wspomnienie biskupa Miry.  Tradycją naszej szkoły są coroczne spotkania dzieci z Mikołajem.

Również w tym roku 5 i 6 grudnia wszystkich pedagogów, uczniów i pracowników obsługi odwiedził wyjątkowo oczekiwany Gość i obdarował słodkimi prezentami. Dzieci z klas 0-III przygotowały  z tej okazji wiersze i piosenki. Wszyscy otrzymali upominki, więc zapewne byli grzeczni.  Mikołaj rozmawiał z uczniami o tradycji Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia i wprowadził wszystkich w radosny nastrój oczekiwania na narodziny Jezusa. W tym miejscu gorąco dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy swymi datkami wzbogacili paczki mikołajkowe; p. Tadeuszowi Lech właścicielowi Hotelu i Restauracji „Rajski Ogród” w Skrzyszowie i Dyrekcji Zakładu Produkcji Cukierniczej CUKROMIX-BIS Sp. z o.o. Ropczyce i Radzie Rodziców naszej szkoły.