Home » Aktualności » VIII Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie 7.02.2015r.

Archiwum

VIII Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie 7.02.2015r.

Przed godziną 18-tą dnia 7.02.2015 roku w progach Domu Strażaka w Skrzyszowie witaliśmy naszych gości, przedstawicieli gminy Ostrów: wójta gminy Piotra Cielca z małżonką, radnego powiatowego Bogusława Wójcika z małżonką, sekretarz gminy Agnieszkę Sochacką z mężem, sołtysa wsi Andrzeja Budzika, proboszcza parafii Skrzyszów ks. Janusza Skrzypka oraz sponsora zespołu tanecznego Anturja –  Jana Sojkę. Na balu byli obecni również przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy w Ostrowie – Małgorzata Cwanek, radna Rady Gminy ze Skrzyszowa – Anna Książek – Pięta, prezes Akcji Katolickiej przy Parafii Skrzyszów – Marzena Sokołowska – Andreasik, prezes UKS „ORZEŁ Skrzyszów” – Ireneusz Perlik. VIII dobroczynny bal otworzył dyrektor Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie – Andrzej Ziajor.

Podczas balu swe talenty zaprezentowały dziewczęta: kadetki, juniorki i seniorki zespołu tanecznego Anturja w różnych układach tanecznych pod kierunkiem trenerki Kingi Mazur i Katarzyny Rymut. Wszystkie dziewczęta podczas występu zyskały wiele aplauzu, a najmłodsze, te kilkuletnie, wręcz urzekły gości swym dziecięcym wdziękiem. Podczas balu odbyło się losowanie nagród. Głównym celem, na który zostanie przeznaczony dochód z tegorocznego balu, będzie właśnie wsparcie dziewcząt z grupy tanecznej Anturja; doposażenie strojów, wyjazdy na letnie wypoczynki oraz nagrody dla uczniów z najwyższymi stopniami w nauce. O różne nagrody rzeczowe zatroszczył się dyrektor szkoły Andrzej Ziajor. Były to m.in. monitor 20„ i lodóweczka z firmy BOMIR ze Skrzyszowa, zaproszenia do Rajskiego Ogrodu w Skrzyszowie i do Karczmy w Zawadzie, a także do pizzerii w Ostrowie i w Ropczycach, wartościowe książki, talony na przeglądy samochodów, na zakup paliwa, karnety na masaże, wejściówki do gabinetów kosmetycznych, do fryzjera, zestawy kosmetyczne, grzejnik, odkurzacz, kurs ze słynnym ropczyckim taksówkarzem S. Mroczką i wiele innych ciekawych fantów. Losowanie nagród, które tradycyjnie prowadził sołtys wsi Skrzyszów Andrzej Budzik, hojnie otworzyło portfele gości i było okazją do wielu dowcipów i ogólnej wesołości. Pierwszą nagrodą był rower, który ufundował główny sponsor balu – Jan Niwa – właściciel firmy Inżynieria Przemysłowa z/s w Ropczycach. Uczestnicy balu wcielili się  w różne postacie i wystąpili w atrakcyjnych strojach karnawałowych. Tańczył z nami Obelix, Krowa i Żyrafa, Policjant i Policjantka, Więzień, Drakula, Ksiądz. Oglądaliśmy też stroje arystokracji oraz modę z poprzednich epok. Dziękujemy gościom za wielkie, szczodre serca. Kolejne podziękowania kierujemy do następujących sponsorów:

Jan Niwa Inżynieria Przemysłowa Instalacje Technologiczne Ropczyce, Firma Bomir Skrzyszów, Firma Pesmenpol Myślenice, Firma Bambi Dębica, Firma Al – Stal Rzeszów, Bank Spółdzielczy Ropczyce, Karczma Zawada, Ks proboszcz parafii Skrzyszów, Mal-Car-s Ropczyce, Catering Staf Dębica, Gabinet Rehabilitacji Optima Plus Ropczyce, Laguna Club Ropczyce, Salon Victoria Ropczyce, Candelex Dębica, Firma Mars Ostrów, Firma Plastbud Pustków, Piekarnia Adam Ciszek Dębica, Restauracja Rajski Ogród Skrzyszów, Firma Handlowa Aneta Kępka Ropczyce, Firma Comax Computers Ropczyce, Firma Elmix Ropczyce, Zakład Mięsny Nowy Maxpol Brzeźnica, Bar Kaktus Dębica, Myjnia Gaj Dębica, Tomasz Rogala Kozodrza, Firma Taurus Pilzno, Firma Tar Bud Pustynia,  Salon Kosmetyczny Joanna Brzeźnica, Firma Rolmlek Mielec, Pizzeria Presto Ostrów, Sklep sportowy Soccer Dębica, Firma Bogmar Dębica, Firma Kograko Dębica, Salon Fryzur LUQERO Ropczyce, Sklep Basia Ł. Golonka Skrzyszów, Pizzeria Seventh Heaven Ropczyce, Sklep Merkury Ropczyce, Firma EL MAT Ropczyce, Zakład Zegarmistrzowski M. Niedzielski Ropczyce, Sala Zabaw Kulkoland Dębica, GS Samopomoc Chłopska Ropczyce, Sklep jubilerski J. Kopala Ropczyce, Firma Foto Color Ropczyce, Taxi S. Mroczek, Myjnia Bratex Ropczyce

Dziękujemy nauczycielom szkoły w Skrzyszowie, pracownikom administracji, kuchni i obsługi oraz rodzicom za pomoc w organizacji balu, gościom – za hojność i wspaniałą zabawę, wszystkim Ludziom Wielkiego Serca – bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy.Dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć.