Home » Aktualności » I Wojewódzki Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Łańcut 2016. 19.04.2016

Archiwum

I Wojewódzki Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Łańcut 2016. 19.04.2016

Dnia 19 kwietnia odbył się I Wojewódzki Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr3 w Łańcucie. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań młodego pokolenia Polaków pieśnią patriotyczną i żołnierską oraz poszerzenie edukacji patriotycznej. Do udziału w konkursowych zmaganiach przystąpiło w I kategorii wiekowej (klasy I – III) 35 solistów oraz 10 zespołów wokalnych z całego województwa podkarpackiego.

Z naszej szkoły wystąpili: Maria Cieśla z kl. III , Martyna Bieszcz z kl. II oraz zespół wokalny z kl.I w składzie: Magdalena Bachórz , Krzysztof Mosior , Paulina Gotkowska , Maja Fryz, Zuzanna Ochab, Wiktoria Kłusek .

Konkurs zakończył się dużym sukcesem naszych uczniów.

Jury doceniło umiejętności wokalne Martyny Bieszcz z kl.I – zajęła III miejsce oraz Marii Cieśla z kl.III – zdobyła wyróżnienie. Uczennice otrzymały nagrody książkowe, dyplomy, a Martyna Bieszcz pamiątkową statuetkę.