Home » Aktualności » Wyjazd uczniów na Finał Halowych Łuczniczych Mistrzostw Europy w Rzeszowie 2.03.2013 r.

Archiwum

Wyjazd uczniów na Finał Halowych Łuczniczych Mistrzostw Europy w Rzeszowie 2.03.2013 r.

W dniach od 26 lutego do 2 marca 2013 r.  Rzeszów gościł łuczniczą elitę. Podczas tej imprezy nie zabrakło młodych przedstawicieli Gminy Ostrów. 

 
W dniu poprzedzającym otwarcie mistrzostw na oficjalnym treningu zawodnicy z UKS Orzeł Skrzyszów uczestniczyli w zawodach o Puchar Podkarpackiego Okręgowego Związku Łuczniczego. Nasz klub reprezentował trener Andrzej Budzik i zawodnicy Seweryn Szalwa, Krzysztof Budzik, Kamil Perlik i Kuba Budzik. W swoich kategoriach zajęli miejsca tuż za podium. 
 
Przez wszystkie dni zawody odbywały się na hali Podpromie, natomiast rozgrywki finałowe zostały przeniesione do Hotelu Rzeszów. W ostatni, finałowy dzień, rozgrywki pod opieką Marzeny Sokołowskiej – Andreasik obserwowali uczniowie ze Skrzyszowa i Woli Ocieckiej. Wszystko w specjalnej sali z panoramą Rzeszowa w tle. 
 
Nasi uczniowie zostali zapamiętani jako wzorowi kibice. 
 
Cały wyjazd mógł zostać zrealizowany m.in. dzięki pomocy Ireneusza Perlika – Prezesa UKS Orzeł Skrzyszów oraz radnego Grzegorza Ożóg – opiekuna Młodzieżowej Rady Gminy w Ostrowie.