Home » Aktualności » Ogólnopolski Turniej Młodzików w stylu klasycznym w Myślenicach 17-18.05.2013r.

Archiwum

Ogólnopolski Turniej Młodzików w stylu klasycznym w Myślenicach 17-18.05.2013r.

W dniach 17-18 maja chłopcy ze Skrzyszowa, Woli Ocieckiej, Ocieki i Blizny trenujący zapasy w UKS „ORZEŁ” Skrzyszów brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w stylu klasycznym w Myślenicach.

Walczyli dzielnie wykorzystując zdobyte doświadczenie na treningach oraz wskazówki trenera, spisali się perfekcyjnie zajmując I miejsce drużynowo na 12 startujących ekip. 
W tamtym roku jako klub nasz „Orzeł” zajął III miejsce, a w tym roku udało się „wskoczyć” na najwyższy stopień podium.
Indywidualnie Karol Bielański i Wojciech Jasicki z Woli Ocieckiej zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych, Wojtek został wybrany najlepiej wyszkolonym technicznie zawodnikiem tej imprezy. III miejsca zajęli Marcin Bielański z Woli Ocieckiej i Kamil Perlik z Ocieki, a V lokaty – Dawid Kryla, Radosław Lipa ze Skrzyszowa oraz Bartłomiej Kubas 
z Blizny. Jest to ogromny sukces zarówno zapaśników, jak też ich trenera w skali ogólnokrajowej. Wyrazy uznania oraz wielkie gratulacje dla zawodników naszego klubu sportowego, jak również dla trenera Rafała Dobkowskiego.