Home » Aktualności » Biwak szkoleniowy dla zastępowych ZHR w Skrzyszowie 13-15.09.2013r.

Archiwum

Biwak szkoleniowy dla zastępowych ZHR w Skrzyszowie 13-15.09.2013r.

W dniach 13 – 15 września w  Publicznej Szkole Podstawowej im. Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki w Skrzyszowie biwakowały harcerki ZHR. Głównym organizatorem biwaku – kurs zastępowych „Busola” była kom. Anna Pazdan. W kursie tym brały udział następujące środowiska: II Sędziszowska Drużyna Harcerek „Drzewo” im. Barbary Kasechuba –  4 harcerki, 1 Ropczycka Drużyna Harcerek „Watra” 2 harcerki i 2 harcerki z dawnej VII Skrzyszowskiej Drużyny Harcerek „Pryzmat” oraz 6 osób kadry .Funkcję wychowawcy pełniła phm. Justyna Wujczyk HR. Podczas trzech dni, w miłej atmosferze i przy pięknej pogodzie, harcerki uczyły się harcerskiego rzemiosła, aby w swoich środowiskach prowadzić samodzielne zastępy. Na zakończenie biwaku były uściski i żal ,że trzeba się rozstać.