Home » Aktualności » Anturja na Wojewódzkiej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Rzeszowie 14.10.2014r.

Archiwum

Anturja na Wojewódzkiej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Rzeszowie 14.10.2014r.

We wtorek 14 października 2014 r. w sali kina „Helios” w Galerii Rzeszów odbyło się wojewódzkie spotkanie nauczycieli, pracowników Podkarpackiego Kuratorium Oświaty, parlamentarzystów RP, komendantów i dowódców służb mundurowych, rektorów rzeszowskich uczelni oraz przedstawicieli władz samorządowych i związków zawodowych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W czasie tej uroczystości p. Małgorzata Chomycz-Śmigielska – Wojewoda Podkarpacki, p. Jacek Wojtas – Podkarpacki Kurator Oświaty oraz p. Krystyna Skowrońska – Poseł na Sejm RP wręczyli odznaczenia  i nagrody zasłużonym nauczycielom i pracownikom oświaty. Jest nam ogromnie miło, że nasz zespół Anturja (seniorki) otrzymał zaproszenie na tę akademię i mógł się zaprezentować przed licznie zgromadzoną publicznością podczas tej uroczystości. Jesteśmy wdzięczni za zaproszenie.