Home » Aktualności » Międzyszkolne zawody lekkoatletyczne dla klas I-III „Baw się razem z nami”. 25 i 27.05.2015r.

25 maja odbyły się w naszej szkole międzyszkolne zawody lekkoatletyczne dla klas I-III „Baw się razem z nami”. Do rywalizacji stanęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie, Woli Ocieckiej
i Ocieki.

Zawodnicy startowali w siedmiu konkurencjach:

1. Sztafeta.
  2. Dodawanie skoków
  3. Zmiana piłek
  4. Bieg w worku
  5. Rzut do żywego kosza
  6. Bieg z szarfami
  7. Strzały do bramki

W punktacji końcowej wygrała drużyna z naszej szkoły przygotowana przez Bogusławę Przydział i zakwalifikowała się do powiatu.

27 maja  odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne zwycięskich  drużyn uczniowskich z poszczególnych gmin naszego powiatu w Sędziszowie Małopolskim. Nasi zawodnicy zmierzyli się z rówieśnikami w siedmiu dyscyplinach  sportowych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie 5 szkół. Każda drużyna liczyła 8 zawodników. Po zaciętej rywalizacji drużyna ze Skrzyszowa zajęła II miejsce. Gratulujemy!!!