Home » Aktualności » III Kiermasz świąteczny – bożonarodzeniowy – 14-21.12.2015r.

Archiwum

III Kiermasz świąteczny – bożonarodzeniowy – 14-21.12.2015r.

W dniach 14- 21 grudnia w naszej szkole zorganizowany został „Kiermasz bożonarodzeniowy”. Uczniowie uczestniczący w zajęciach terapii pedagogicznej brali czynny udział w dekorowaniu ozdób świątecznych: choinek, stroików, bombek i aniołków pod okiem szkolnego pedagoga p. Katarzyny Solarz – Perlik, która już po raz trzeci wyszła z inicjatywą poprowadzenia kiermaszu świątecznego. Prace wystawiane na kiermaszu spotkały się z ogromnym zainteresowaniem pracowników szkoły, uczniów i ich rodziców. Dzieci były zainteresowane powodzeniem naszego kiermaszu, aktywnie w nim uczestniczyły. Widziały, że ich prace wzbudzają zainteresowanie i znajdują nabywców. Jest to bardzo wychowawcza inicjatywa, uczy naszych podopiecznych zaangażowania i dobrej pracy. Uzyskane pieniądze zostaną przekazane na zakup materiałów i pomocy dydaktycznych dla uczniów naszej szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili stoiska kiermaszu i przyczyniają się do poprawy jakości bazy naszej szkoły.