Home » Aktualności » Zabawa karnawałowa. 3 i 4.02.2017r.

Archiwum

Zabawa karnawałowa. 3 i 4.02.2017r.

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Świetną ku temu okazją jest, niewątpliwie, zabawa karnawałowa, która w naszej szkole odbyła się 3 i 4 lutego dla uczniów klas „0”, I-III / IV-VI. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do zabawy. W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… Były wróżki, księżniczki, krokodyle, motyle, biedronki oraz różne inne stwory. Zabawę karnawałową poprowadziły panie z Kulkolandu z Dębicy. Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele. W przerwie między tańcami dzieci zostały zaproszone do swoich klas na słodki poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. W czasie zabawy było też wiele konkursów, tj. rewia mody (tańczący worek ze śmiesznymi ubraniami), konkurs pięknego tańca na gazecie. Wszyscy bawili się świetnie. Uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni słodyczami. Wszystkim dopisywały humory, wszyscy świetnie się bawili. Do zobaczenia za rok!