Home » Aktualności » Wycieczka uczniów kl. IV – VI do Rabkolandu, 06.06.2017r.

Archiwum

Wycieczka uczniów kl. IV – VI do Rabkolandu, 06.06.2017r.

6 czerwca uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w jednodniowej wycieczce do Rabki Zdroju, do parku rozrywki „Rabkoland”. Po wejściu na teren parku uczniowie korzystali z różnych urządzeń: huśtawki, karuzele, dom strachu, dom śmiechu, samochody itp. Rabkoland to 16 ulic i 6 placów. Magię tego miasteczka kryją ruchome figury, których jest 254, a część z nich tworzy Teatry Ruchomych Figur. Dzieci zwiedziły Wesołą Farmę, Cyrk Wielki, Straszny Dwór. W sumie znajduje się tam aż 22 miejsca, pełne ruchu, bogactwa kolorów oraz oryginalnych postaci.

Każdy Gość, duży czy mały, jest tutaj pożądanym i oczekiwanym towarzyszem wspólnej zabawy. Wszystkie te atrakcje zmalowały na twarzach naszych dzieci pełen radości uśmiech.

 

Lidia Szymanek