Home » Aktualności » Konkurs Plastyczny „ Zawsze Razem” organizowany przez WSSE w Rzeszowie. Uroczyste podsumowanie 13.06.2017r.

Archiwum

Konkurs Plastyczny „ Zawsze Razem” organizowany przez WSSE w Rzeszowie. Uroczyste podsumowanie 13.06.2017r.

Dnia  19 maja został podsumowany Konkurs Plastyczny „ Zawsze Razem” organizowany przez WSSE w Rzeszowie. Celem konkursu było promowanie i kształtowanie u dzieci właściwych postaw i zachowań wobec słabszych i chorych. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I_- III.  Komisja oceniła 273 prace plastyczne, które wpłynęły z 50 szkół województwa podkarpackiego i przyznała równorzędne nagrody dla 20 uczestników. Z naszej szkoły nagrodę otrzymała Magdalena Bachórz z klasy I . Dnia 13 czerwca w WSSE w Rzeszowie odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród. To duży sukces naszej uczennicy.  Wspólne działania prozdrowotne przyczynią się  do kształtowania prawidłowych zachowań prozdrowotnych.