Home » Aktualności » XI Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie. 10.02.2018r.

Archiwum

XI Charytatywny Bal Karnawałowy w Skrzyszowie. 10.02.2018r.

„Daj światu to, co masz najlepszego. Wówczas najlepsze wróci do ciebie”. Madeline Bridges

W tym roku, 10 lutego, odbyła się XI edycja Charytatywnego Balu Karnawałowego w Skrzyszowie. W Rajskim Ogrodzie w Skrzyszowie bawiło się ponad 170 osób, a wśród nich przedstawiciele gminy Ostrów. Tradycyjnie już, dochód z balu zostanie przeznaczony dla zespołu tanecznego Anturja działającego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Skrzyszowie. Co roku, dzięki przeprowadzanemu podczas balu losowaniu atrakcyjnych nagród, możemy wprowadzić więcej barw w wakacyjne dni naszych mażoretek i pozyskać fundusze  na wypoczynek letni oraz doposażenie zespołu, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu.Jednym z głównych punktów programu balu był występ zespołu Anturja. Zobaczyliśmy występy dziewcząt w różnych układach tanecznych. Grupę do występów przygotowała Katarzyna Rymut. Najmłodsza grupa wiekowa to dzieci przedszkolne, które z wdziękiem zatańczyły taniec „Masze i niedźwiedź”. Piękne tancerki „Anturji” w równie atrakcyjnych strojach tradycyjnie rozpoczęły bal i zaprosiły gości do tańca belgijskiego.

Organizatorzy serdecznie dziękują firmom, instytucjom i osobom prywatnym za każdy Dar Serca i przekazane przedmioty. Gorąco dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom, uczestnikom balu, , właścicielom Rajskiego Ogrodu, , za otwarte serca, za szczodrość, za pomoc i szczególną umiejętność dzielenia się z drugim człowiekiem. A w imieniu dzieci, którym ofiarowaliście Państwo wyjazd na upragnione wakacje i jednorazowe stypendium, składamy wielkie dzięki i ślemy w Waszą stronę szczere uśmiechy. Warto wspomnieć również o autorze smacznych potraw – kucharzu Witoldzie Ocytko. Dziękujemy Wszystkim za każdą okazaną pomoc. Mateuszowi Surmanowi za dokumentację zdjęciową imprezy. Bawiono się przy utworach granych przez zespół Medium z Kolbuszowej. Słowa podziękowania zostały skierowane do wszystkich sponsorów nagród oraz zaopatrzenia na czele z głównymi sponsorami balu. Lista sponsorów umieszczona jest na stronie internetowej szkoły. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Skrzyszowie, a zarazem organizator balu, Andrzej Ziajor, podziękował sołtysowi  wsi za przeprowadzenie losowania nagród, wszystkim pracownikom administracji szkoły, obsługi i kuchni, którzy w ostatnich dniach poświęcili swój czas na pomoc w organizacji imprezy.  Dziękujemy wszystkim darczyńcom za okazaną pomoc.   Stosowne, pisemne podziękowania zostaną przesłane do sponsorów. Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału w kolejnej edycji balu.  Tegorocznej imprezie dobroczynnej przyświecała myśl Świętego Jana Pawła II w brzmieniu: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

https://www.facebook.com/GminaOstrow.eu/posts/10155508752804315?pnref=story