Home » Aktualności » Cyrk „Szok“. 06.03.2018 r.

Archiwum

Cyrk „Szok“. 06.03.2018 r.

Dnia 6 marca w naszej szkole  gościliśmy artystów z ukraińskiego cyrku „Szok”. Artyści dali pokaz żonglerki, akrobacji i magii. Nie zabrakło elementów tresury zwierząt.

W czasie kilkudziesięciominutowego występu uczniowie nie tylko mieli okazję podziwiać  sztuczki cyrkowe, a także brać czynny udział w realizacji wielu z nich. Pełni zapału próbowali dotrzymać kroku zawodowcom, co często wzbudzało ogólną radość. Zapierającą dech w piersiach chwilą była ta, gdy artystka pojawiła się z wężem i wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci mogły zakupić sobie pamiątki cyrkowe, które z pewnością długo będą przypominać im o niezwykłych wyczynach artystów cyrkowych.