Home » Aktualności » I Ogólnopolski Konkurs Taneczny Online – skierowany do przedszkolaków „Świąteczny Taniec”.

Archiwum

I Ogólnopolski Konkurs Taneczny Online – skierowany do przedszkolaków „Świąteczny Taniec”.

Dzieci 5,6-letnie z naszego oddziału przedszkolnego wzięły udział w I Ogólnopolskim Konkursie Tanecznym „Świąteczny Taniec”
organizowanym przez Przedszkole nr 8 w Mysłowicach.

Formacja taneczna z kl . „0”  liczyła cztery dziewczynki: Emma Fryz, Amelia Cieśla, Patrycja Knych, Aleksandra Majka. Małe tancerki pod kierunkiem Barbary Budzik zaprezentowały układ taneczny, zgodny z tematyką konkursu pt. : „Piękne Twoim Pięknem”. Grupa taneczna dostarczyła organizatorom konkursu  nagranie filmu video układu tanecznego. Dziewczynki otrzymały podziękowania i dyplomy. Dziękujemy Im za WIELKIE zaangażowanie pokonane tanecznym krokiem.