Home » Aktualności » X Konkurs Ortograficzny na szczeblu gminnym 10.04.2013r.

Archiwum

X Konkurs Ortograficzny na szczeblu gminnym 10.04.2013r.

Dnia 10 kwietnia w Kamionce odbyła się jubileuszowa edycja gminnego konkursu ortograficznego dla II etapu edukacyjnego.

 Naszą szkołę promowały uczennice:
1. Dominika Fryz z kl.VI.
2. Julia Paruch z kl. VI
3. Natalia Stachnik z kl. V.
4. Dominika Lepak z kl IV.     
Gminna Komisja Konkursowa oceniła prace wyłaniając najlepszych uzdolnionych ortograficznie. Tytuł Mistrzyni Ortografii na terenie całej gminy przypadł naszej uczennicy Natalii Stachnik. Drugą lokatę zajęła również uczennica naszej szkoły Julia Paruch. W punktacji zbiorowej nasza szkoła znalazła się na I miejscu. Gratulujemy zwyciężczyniom  dbałości o poprawność ortograficzną i kulturę języka oraz opiekunce Lidii Szymanek.