Home » Aktualności » XIV POWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ „CHCĘ PANU ŚPIEWAĆ”.

XIV POWIATOWY PRZEGLĄD PIEŚNI I PIOSENKI RELIGIJNEJ „CHCĘ PANU ŚPIEWAĆ”.

Finał XIV Powiatowego Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej „Chcę Panu Śpiewać” przeprowadzono w dniu 13 listopada 2013 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Iwierzycach z/s w Wiercanach.

Po obejrzeniu 46 prezentacji komisja przyznała w I KATEGORII WIEKOWEJ- PRZEDSZKOLA + ZERÓWKA 3 miejsce dla naszego Oddziału Przedszkolnego za utwór: „Mały listek” – opiekun: Barbara Budzik

Natomiast w II KATEGORII WIEKOWEJ – SZKOŁA PODSTAWOWA KLASA I – III

Zespół z naszej szkoły z kl. III wyśpiewał 1 miejsce za utwór: „Pioseneczka”- opiekun: Anna Bochenek.

Naszą szkołę w tym konkursie reprezentował jeszcze duet z kl. II przygotowany przez Bogusławę Przydział.

Dzieci z kl. „0” i zespół z kl. III otrzymali zaproszenie na KoncertLaureatów, który odbył się w niedzielę tj. 17 listopada 2013 r. w sali widowiskowej GOK w Wiercanach, gdzie mogli jeszcze raz popisać się swymi wokalnymi umiejętnościami i odebrać nagrody w obecności dyrektora naszej szkoły Andrzeja Ziajora, rodziców i wielu zebranych gości.