Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój pierwszy dzień w szkole”.

Ogólnopolski konkurs plastyczny „Mój pierwszy dzień w szkole”.

Dzieci z kl. I pod kierunkiem Aliny Zawiszy wzięły udział w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Mój pierwszy dzień w szkole”. Organizatorem konkursu była Grupa Edukacyjna S.A. Wydawca podręczników MAC Edukacja. Do konkursu zgłaszano całą klasę, a na finał należało wysłać jedną najładniejszą pracę plastyczną nt. „Mój pierwszy dzień w szkole”. Najładniejszą pracę wykonała Natalia Kłusek.

Celem konkursu „Mój pierwszy dzień w szkole” było:

-rozwijanie wyobraźni ucznia, umiejętności twórczego myślenia

-wdrażanie ucznia do samodzielnej pracy

-motywowanie nauczycieli do podejmowania działań w zakresie pracy z uczniem przejawiającym różnorodne zainteresowania.

Klasa otrzymała nagrodę o wartości 1000 zł. Są to przybory szkolne oraz sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych. Gratulujemy Natalii, wszystkim pierwszakom oraz wychowawczyni.