Home » Aktualności » Spektakl pt Na Zielonym Wzgórzu 04.04.2014r.

Archiwum

Spektakl pt Na Zielonym Wzgórzu 04.04.2014r.

W dniu 4 kwietnia klasy IV-VI pod opieką wychowawczyń wyjechały do Domu Kultury w Ropczycach na spektakl pod tytułem „Na Zielonym Wzgórzu”, który był adaptacją sceniczną powieści Lucy Mau Montgomery.

Przedstawienie wystawiane  było przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji. Uczniowie mieli okazję zapoznać się i przypomnieć sobie losy Ani Shirley i jej niesamowite przygody. Spektakl utrzymany był w kategorii komedii i ukazywał, jak ważne w życiu są takie wartości jak: przyjaźń i miłość oraz jak potężną siłą jest nasza wyobraźnia. Ciekawa gra aktorów, posługujących się archaicznym językiem, misternie budowany dowcip językowy i sytuacyjny stworzyły lekcję poglądową. Uczniowie wrócili zadowoleni i pełni miłych wrażeń.