Home » Aktualności » I Gminny Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem: „Przedszkolak twórcą i artystą”.

Znamy już wyniki I Gminnego Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pod hasłem: „Przedszkolak twórcą i artystą” na podstawie wierszy i opowiadań pisarki Pani Wandy Chotomskiej.

Do konkursu z naszej szkoły z Oddziału Przedszkolnego pod kierunkiem Barbary Budzik wykonane zostały następujące prace:

Do utworu Wandy Chotomskiej „Jesień” pracę wykonała Zuzanna Ochab-  wiek: 5 lat.

Do utworu Wandy Chotomskiej „Wars i Sawa”pracę wykonała Maja Fryz,   wiek: 5 lat.

Do utworu Wandy Chotomskiej „Dzieci Pana Astronoma”  pracę wykonała Wiktoria Kłusek,  wiek: 6 lat.

Do utworu Wandy Chotomskiej „Kukuryku!”pracę wykonała Patrycja Golonka,  wiek: 5 lat.

Zuzanna Ochab i Maja Fryz za swe prace zdobyły wyróżnienie.

Autorki wyróżnionych prac wraz z nauczycielką mają zaproszenie po odbiór nagród do  placówki przedszkolnej w Kozodrzy w dniu 30 kwietnia 2014r. (środa). Wręczenie nagród będzie miało miejsce w ramach Obchodów Święta Flagi organizowanego w Publicznym Przedszkolu im. W. Chotomskiej w Kozodrzy, które rozpoczną się o godz.10 00. Gratulujemy wyróżnionym dziewczynkom i dziękujemy wszystkim za udział. Prosimy o przyniesienie na tę uroczystość małych Flag Polski.