Home » Aktualności » Międzyszkolne zawody sportowe klas I-III w „Dwa ognie”. 15.04.2014r.

Archiwum

Międzyszkolne zawody sportowe klas I-III w „Dwa ognie”. 15.04.2014r.

15 kwietnia na hali sportowej w Szkole Podstawowej w Skrzyszowie odbyły się gminne międzyszkolne zawody sportowe klas I-IIIw „Dwa ognie”. Gra była pełna emocji i zdrowej rywalizacji. Mali sportowcy z dużym zaangażowaniem walczyli o zwycięstwo.

Pierwsze miejsce zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Skrzyszowie, drugie miejsce wywalczyli uczniowie z Kamionki, a na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Woli Ocieckiej. Czwartą pozycję zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Ostrowie, piąte miejsce ex aequo przypadło uczniom z Kozodrzy i Ocieki.  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wyrównaną walkę i koleżeński doping.