Home » Aktualności » Gminny Turniej Sportowy „Baw się z nami”. 24.05.2016r.

Archiwum

Gminny Turniej Sportowy „Baw się z nami”. 24.05.2016r.

Dnia 24 maja odbył się Gminny Turniej Sportowy „Baw się z nami” dla uczniów kl. II – III szkół podstawowych. W zawodach wzięło udział 6 drużyn ze wszystkich szkół Gminy Ostrów. Nasi mali sportowcy ze Skrzyszowa, przygotowani przez Alinę Zawisza, wykazali się dużą sprawnością ruchową i po zaciętej walce zdobyli I miejsce przeważającą liczbą punktów (34,5 pkt), natomiast II miejsce zajęła drużyna z SP w Kamionce (28,5pkt).

Obie drużyny 6 czerwca wyjeżdżają na zawody powiatowe do Wielopola Skrzyńskiego. To bardzo duży sukces naszych uczniów. Na podkreślenie zasługuje fakt, że już po raz kolejny zdobywamy I miejsce w tych rozgrywkach sportowych. Serdecznie gratulujemy całej drużynie oraz ich trenerce i życzymy sukcesów na szczeblu powiatowym.