Home » Aktualności » Pasowanie na ucznia. 26.10.2016r.

Archiwum

Pasowanie na ucznia. 26.10.2016r.

26 października w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie pierwszaków na uczniów szkoły podstawowej. Na uroczystość zostali zaproszeni: dyrektor, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice uczniów klasy I.
Pierwszoklasiści zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszych miesiącach nauki w szkole podstawowej pod kierunkiem wychowawczyni Aliny Zawisza. Z wielkim zaangażowaniem, w odświętnych strojach recytowali wiersze i śpiewali piosenki.
Po programie artystycznym dyrektor szkoły uroczyście pasował uczniów, którzy ślubowali dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły. Wychowawczyni wręczyła pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy pasowania na ucznia, a rodzice – słodkości.