Home » Aktualności » Gminny Konkurs „Wielkanocny Kurczak”. 12.04.2017r. Podsumowanie.

Gminny Konkurs „Wielkanocny Kurczak”. 12.04.2017r. Podsumowanie.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Ostrowie z/s w Kamionce ogłosiło konkurs na „Wielkanocnego Kurczaka.” Konkurs był przeznaczony dla dzieci z przedszkoli, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Ostrów. W konkursie wzięło udział 143 uczestników w czterech grupach wiekowych.
– I gr. wiekowa: przedszkola, klasy „0”  wzięło udział 28 osób
– II gr. wiekowa: klasy I – III  wzięło udział 48 osób
– III gr. wiekowa: klasy IV – VI  wzięło udział 56 osób
– IV gr. wiekowa: gimnazja wzięło udział 11 osób
Z naszej szkoły w tym konkursie wzięli udział:
Franciszek Orzech, Julia Jędrysek z kl. „0”,
Magdalena Bachórz, Eryk Niedzielski, Martyna Szafraniec, Zuzanna Warunek, Maja Wacura z kl. I,
Alicja Kania, Jakub Drzał, Wiktoria Kłusek z kl. II,
Daniel Jędrysek, Jakub Warunek z kl. III,
Kacper Fryz z kl.V,
Zuzanna Bachórz, Aleksandra  Kuraś, Aleksandra Ozga, Szymon Lepak z kl. VI.

W dniu 5.04.2017r. komisja biorąc pod uwagę przede wszystkim samodzielność wykonania pracy oraz estetykę i pomysłowość wyłoniła zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych.
W I grupie wiekowej  II miejsce zajął   Franciszek Orzech z kl. „0” naszej szkoły, natomiast wyróżnienie otrzymała Amelia Fryz z naszego przedszkola.

W II grupie wiekowej wyróżnienie zdobył Jakub Warunek z kl. III.

Natomiast w III grupie wiekowej wyróżnienie otrzymał Kacper Fryz z kl. V.

Gratulujemy laureatowi II miejsca oraz wyróżnionym uczniom, a także wszystkim uczestnikom konkursu.