Home » Aktualności » Wycieczka Wadowice – Inwałd. 11.05.2017r.

Archiwum

Wycieczka Wadowice – Inwałd. 11.05.2017r.

11 maja uczniowie klas I – III z wychowawcami,  księdzem i rodzicami wyjechali na wycieczkę. Najpierw odwiedziliśmy Wadowice. Tam zwiedzaliśmy Dom Jana Pawła II i kościół, do którego chodził młody Karol Wojtyła. Następnie udaliśmy się do Inwałdu. Podziwialiśmy miniatury  znanych, światowych budowli, gdzie oprowadzała nas pani  przewodnik. Opowiadała różne ciekawostki związane z tymi miejscami. Za szlakiem miniatur czekała nas wspaniała zabawa. Mogliśmy bez przeszkód korzystać kilkakrotnie z różnych atrakcji, gdyż byliśmy jedyną w tym dniu wycieczką. Niektóre atrakcje to: łódź piracka, koło młyńskie, kino 5D, labirynt, gokarty, karuzele, salon gier zręcznościowych i inne. Pogoda wyjątkowo sprzyjała, więc zabawa trwała do ostatnich minut. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do Skrzyszowa.