Home » Aktualności » II Powiatowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej w Bliźnie, 6.08.2017r.

Na VIII-mym Pikniku Militarnym w Bliźnie dnia 6 sierpnia 2017 odbył się II Powiatowy Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Partyzanckiej. W żołnierskich piosenkach pięknie naszą szkołę reprezentowali:

-Anna Mosior, Martyna Golonka, Oliwia Różańska, Łukasz Cholewa, Krystian Ziemiński, Dawid Knych, Jakub Rokosz i Fabian Buczyński z kl. 0

-Krzysztof  Mosior –absolwent kl. II

-Martyna Bieszcz- absolwentka kl. III

Po występie uczniowie wraz ze zwiedzającymi mogli zobaczyć m.in. inscenizację  historyczną „Wrzesień 39”, czyli  zabytkowe pojazdy wraz z żołnierzami na symulowanym polu walki. Mogli doświadczyć potężnych wybuchów pirotechnicznych i oglądać różnego rodzaju militaria. Dziękujemy uczniom za reprezentowanie szkoły i oddanie klimatu doli żołnierskiej.