Home » Aktualności » Gminna Spartakiada 2018. 07.06.2018r.

Archiwum

Gminna Spartakiada 2018. 07.06.2018r.

Dnia 7 czerwca w Ostrowie odbyła się Gminna Spartakiada 2018.

Z naszej szkoły uczestniczyli uczniowie z kl.IV-VII.

W biegu na 60 m:

IV m.- Oliwia Juchno

Vm.- Zuzanna Bachórz

VI m.- Jeremiasz Żurek

Piłka Lekarska:

I m.- Gabriela Marć

II m.- Zuzanna Bachórz

IIIm. -Aleksandra Kuraś

Skok wzwyż:

I m.- Zuzanna Bachórz

III m. –Bartosz Głodek

IV m. Aleksandra Kuraś

Skok w dal:

V m.- Oliwia Juchno

Bieg długi na 1ooo m

II m- Kacper Rokosz

Na ogólną punktację na spartakiadzie składają się poszczególne lokaty i punkty z gier zespołowych rozgrywanych w ciągu całego roku oraz miejsca i punkty z lekkiej atletyki rozgrywanej na spartakiadzie. Z gier zespołowych w skład których wchodzą (piłka siatkowa chłopców i dziewcząt, p. ręczna chłopców i dziewcząt, piłka nożna 5-tki chłopców) nasza szkoła zajęła III miejsce. Natomiast z lekkiej atletyki ( bieg krótki-60 m, skok w dal, skok wzwyż, rzut piłką lekarską w tył za głowę, bieg długi (dz.-600 m, chł. 1000m) nasi uczniowie zajęli II miejsce. Ogólna punktacja na Spartakiadzie dała naszej szkole III miejsce. Gratulujemy uczniom i opiekunce Marzenie Sokołowskiej- Andreasik.

 

https://www.facebook.com/GminaOstrow.eu/posts/10155779638379315