Home » Aktualności » Wyjazd do Teatru „Maska” do Rzeszowa, 23.10.2018r.

Archiwum

Wyjazd do Teatru „Maska” do Rzeszowa, 23.10.2018r.

Dnia 23 października grupa przedszkolaków wraz z kl. „0” miała możliwość obejrzenia sztuki teatralnej pt. „Dokąd pędzisz koniku” w teatrze „Maska” w Rzeszowie. Spektakl ten to poetycka opowieść o wolności, prawdzie i przyjaźni. Sztuka ta „przekazała” małym widzom to, że aby być dużym, nie wystarczy po prostu chcieć. Trzeba dorosnąć. Potrzebna była „Burza”, żeby się w niej zagubić; „Wesołe Miasteczko”- by zachwycić się jego kolorami, niezbędny był także ktoś, z kim można było się zaprzyjaźnić. Tak właśnie się dorasta i staje się „Dużym Koniem”. Wyjazd do teatru był dla dzieci nie tylko przyjemnością, ale również lekcją, która miała na celu nauczyć dzieci kulturalnego zachowania się w teatrze, rozwijać zainteresowania teatralne i wzbudzać wrażliwość na sztukę.