Home » Aktualności » Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2020r.

Archiwum

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, 13.10.2020r.

Tegoroczny Dzień Edukacji jest zupełnie inny niż w ubiegłych latach, w cieniu epidemii i ciągłej niepewności 13 października 2020r. odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie pod kierunkiem A. Książek – Pięta, B. Bobulskiej – Przysieckiej i B. Zimierowcz przygotowali monataż słowno – muzyczny, w którym to w sposób humorystyczny przedstawili od kuchni pracę nauczyciela oraz pracowników oświaty, życząc wszystkim zadowolenia z wykonywanej pracy, uznania oraz mimo kolejnych reform oświaty – dużo optymizmu. Nauczyciel… to przewodnik i lider, sternik łodzi. Jednakże energia, która tę łódź napędza, musi pochodzić od uczących się. Dyrektor zespołu Andrzej Ziajor życzył wszystkim nauczycielom dużo zdrowia, wiele radości oraz w tym jakże trudnym czasie stacjonarnej pracy w szkole.