Home » Aktualności » Wyjazdy do Fly Parku (9.06.2021) i Kamionki (16.06.2021r.) – integracja zespołów klasowych

Archiwum

Wyjazdy do Fly Parku (9.06.2021) i Kamionki (16.06.2021r.) – integracja zespołów klasowych

W dniach 9 i 16 czerwca, odbyły się wyjazdy uczniów kl. IV, V i VI których głównym celem była integracja klasowa i odbudowa relacji wśród rówieśników. Klasa VI – 9 czerwca wraz z wychowawcą wyjechała do Fly Parku w Rzeszowie, gdzie wspólnie mogli poćwiczyć, porozmawiać i zrelaksować się. Ponadto ważnym aspektem było zwrócenie uczniom uwagi jak bardzo ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku, jakie z tego płyną korzyści dla naszego zdrowia. 16 czerwca uczniowie kl. IV – VI wraz z wychowawcami udali się do Kamionki, gdzie przy różnych grach i zabawach wspólnie spędzili czas na świeżym powietrzu. Atrakcją dla wielu było pieczenie kiełbasek na grillu. Wszyscy radośni i zadowoleni, że wreszcie po tak długiej przerwie mogli razem pobyć i porozmawiać wrócili do szkoły.