Home » Aktualności » XIV BAL CHARYTATYWNY, 02.10.2021r.

Archiwum

XIV BAL CHARYTATYWNY, 02.10.2021r.

2 października 2021r. w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XIV bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. W tym roku nie tak jak zawsze w karnawale, ale w piękniej scenerii jesiennych barw odbył się przełożony z lutego 2021r., kolejny bal. Po raz czternasty na wspólnej zabawie spotkały się osoby, którym zależy żeby dziewczęta tańczące w zespole Anturja mogły rozwijać swoje talenty i zdolności. Przywołując słowa Paula Coelho „Ile dasz, tyle otrzymasz, czasem z najbardziej niespodziewanej strony”, warto pamiętać o tym jak ważna jest bezinteresowna pomoc. Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co mamy, jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakich możemy dokonać w swoim życiu. Nieważne, czy jesteśmy bogaci, czy biedni. Zawsze można czymś się podzielić. Niekoniecznie musi to być materialny przedmiot. Dochód z balu przeznaczony jest dla zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz jako dofinansowanie do zakupu pomocy dydaktycznych. Dyrektor serdecznie przywitał zarówno tych, którzy uczestniczą w tym wydarzeniu już od 2007r., jak i tych którzy po raz pierwszy przybyli na ten bal. Wyraził swoją wdzięczność wszystkim, którzy poświęcili swój czas na pomoc w przygotowanie imprezy: referentce Ewie Cichy, pracownikom administracji, obsługi i pracownikom kuchni, radnemu i sołtysowi wsi Andrzejowi Budzikowi za przygotowanie losów i prowadzenie losowania nagród, Mateuszowi Surmanowi za dokumentację zdjęciową. Wyrazy podziękowania za pomoc zostały skierowane także do Tadeusza Lecha, właściciela Rajskiego Ogrodu  oraz Ewy Bogdan, menadżerki tego obiektu. Na XIV balu byli obecni  m.in.: wójt gminy Ostrów p. Grzegorz Ożóg z małżonką, wice wójt naszej gminy p. Jacek Róg z małżonką, radny Rady Gminy p. Zdzisław Porzuczek z małżonką, radny Rady Gminy p. Kazimierz Kłak z małżonką, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa i równocześnie sołtys p. Andrzej Budzik z małżonką, radny Rady Gminy ze Skrzyszowa p. Grzegorz Guzek z małżonką, sołtysa z Ostrowa p. Piotr Furtak z małżonką. Swoją obecnością zaszczycili XIV bal charytatywny także przedsiębiorcy, a równocześnie sponsorzy m.in. Małgorzata i Grzegorz Rudny – właściciele Autokliniki RUD CAR z Ostrowa, Sylwia i Tomasz Szerszeń – właściciele firmy HORNET GROUP z Ostrowa, Katarzyna Jung i Łukasz Kozioł z Kancelarii Ubezpieczeń oraz wszyscy sympatycy tej inicjatywy. Oczywiście wszystkim swoje umiejętności zaprezentowały mażoretki w różnych układach tanecznych przygotowane przez instruktorkę Katarzynę Kosińską. Miłą zabawę tej nocy zapewnił gościom zespół Andante z Brzostku, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach. Wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, za pomoc wkładaną w rozwój zespołu oraz uczniów, dyrektor Andrzej Ziajor złożył serdeczne podziękowania. Pamiętajmy, że ten świat potrzebuje nowego rodzaju armii – armii życzliwości. Angażując się w takiego rodzaju działania pomagamy innym, a jednocześnie zostawiamy ten świat trochę lepszym, niż go zastaliśmy.

Sponsorzy XIV Balu Charytatywnego:

AUTO KLINIKA Rud-CAR OSTRÓW

KANCELARIA UBEZPIECZEŃ  KATARZYNA JUNG PASZCZYNA

FIRMA HORNET GROUP S. T. SZERSZEŃ OSTRÓW

KARCZMA ZAWADA

FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW

SKŁAD WĘGLA PIAST ROPCZYCE

SERWIS ROWEROWY NEWBIKE DĘBICA

ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI M.NIEDZIELSKI ROPCZYCE

PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER M. K. PRZYSZOWIEC, Ł. KOZIOŁ PASZCZYNA

Sklep Odzieżowy LUX-MAR Ropczyce

SKLEP SPOŻYWCZY MERKURY ROPCZYCE

COMAX COMPUTERS ROPCZYCE

RESTAURACJA RAJSKI OGRÓD SKRZYSZÓW

GALERIA INDYGO DĘBICA

ARKUS & ROMET GROUP Podgrodzie

Hurtownia Tkanin i Firan TEX-POL Dębica

FIRMA SOFTIJA SKRZYSZÓW

STACJA PALIW ALTA TRANS ROPCZYCE

„ROBOTEK” SPRZEDAŻ, SERWIS, WYPOŻYCZALNIA SPRZETU OGRODNICZEGO, LEŚNEGO I BUDOWLANEGO, ROPCZYCE

FIRMA ANMAR OSTRÓW

GABINET REHABILITACJI OPTIMA PLUS ROPCZYCE

WYPOŻYCZALNIA MASZYN BUDOWLANYCH „POCZĄTEK” OSTRÓW

FIRMA BOGMAR DĘBICA

PIZZERIA PRESTO OSTRÓW

MAJSTER MARKET TW DĘBICA

MYJNIA KROMEX ROPCZYCE

FIRMA ŚRUBTEX, DĘBICA

FIRMA KOGRAKO DĘBICA

KWIACIARNIA CALLA DĘBICA

SKLEP SPORTOWY JUPITER DĘBICA

FIRMA EL-MAT ROPCZYCE

SKLEP OGRODNIK DĘBICA

FIRMA CANDELEX, DĘBICA

SALON URODY MAGNOLIA OSTRÓW

PRACOWNIA FRYZJERSKA B&R OSTRÓW

CENTRUM BUDOWLANE ROPCZYCE

SALON JUBILERSKI ROPCZYCE

SALON ROWEROWY „ROWER” ROPCZYCE

FIRMA FOTO-COLOR, ROPCZYCE

SKLEP „SAINT & CLAIR” DĘBICA