Home » Aktualności » XXII Powiatowy Konkurs „O Złotą Nutkę”z cyklu „Szukamy talentów” 2022

Archiwum

XXII Powiatowy Konkurs „O Złotą Nutkę”z cyklu „Szukamy talentów” 2022

Konkurs odbył się po raz dwudziesty drugi. Impreza została zorganizowana, aby dać szansę rozwoju utalentowanym wokalnie dzieciom.

Cele imprezy:
rozwój zainteresowań muzycznych
prezentacja dorobku artystycznego
popularyzacja śpiewania wśród dzieci i młodzieży
wymiana pomysłów i doświadczeń
wyszukiwanie utalentowanych dzieci
dobra zabawa dla wszystkich

Do eliminacji konkursu z naszej szkoły zostały przygotowane:

-Amelia Cieśla- opiekun Barbara Budzik
-Gabriela Fryz- opiekun Anna Bochenek
-Anna Mosior – opiekun Nina Myszkowska
-Eliza Szerszeń – opiekun Nina Myszkowska
-Oliwia Kołodziej- opiekun Nina Myszkowska

Wszystkie dziewczynki i opiekunowie włożyli dużo czasu i pracy w przygotowanie do tegoż konkursu. Komisja konkursowa biorąc pod uwagę dobór repertuaru, interpretację utworu, prezentację na scenie, ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie: ruch sceniczny, oddanie klimatu piosenki zakwalifikowała do koncertu finałowego Amelię, Gabrielę i Elizę. Najmłodsza Amelia z zerówki wyśpiewała wyróżnienie. Życzymy dziewczynkom wytrwałości w śpiewaniu i wyrażaniu własnych emocji podczas śpiewu oraz dalszej troski o kondycję głosową, oddechową, a przede wszystkim zadowolenia z każdego postępu, z każdej lepiej zaśpiewanej piosenki.