Home » Aktualności » Teleturniej wiedzy o Polsce dla kl. I – III w ramach podsumowania Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Piękna Nasza Polska Cała”, 31.05.2022r.

Archiwum

Teleturniej wiedzy o Polsce dla kl. I – III w ramach podsumowania Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Piękna Nasza Polska Cała”, 31.05.2022r.

31 maja w ramach podsumowania Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego ,,Piękna Nasza Polska Cała”, który nasza szkoła realizuje w tym roku szkolnym , uczniowie klas I – III wzięli udział w Teleturnieju wiedzy o Polsce pod nazwą ,,Kochamy Polskę”. Trzyosobowe drużyny uczniów z poszczególnych klas wybrane przez wychowawców prezentowały i dzieliły się wiedzą o Polsce z pozostałymi. Zadaniami, w tym konkursie było m.in. zaznaczenie na mapie Polski największych miast, dopasowanie zabytków do danego miasta, czy też uzupełnienie brakujących słów w Hymnie Polski ,,Mazurek Dąbrowskiego”. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą pokazując tym samym, że wysiłek włożony w szerzenie patriotyzmu u młodych ludzi nie idzie na marne. Wszystkim uczestnikom teleturnieju gratulujemy i zachęcamy do dalszego zdobywania wiedzy!