Home » Aktualności » Konkurs ekologiczno- fotograficzny pt. „Oznaki Wiosny”

Archiwum

Konkurs ekologiczno- fotograficzny pt. „Oznaki Wiosny”

W naszej szkole odbył się konkurs ekologiczno- fotograficzny pt. „Oznaki Wiosny” zorganizowany przez M. Ziobrowską. Uczniowie poszczególnych klas uchwycili w kadrze swoich aparatów oznaki wiosny, czego efektem były śliczne zdjęcia i różne ujęcia przyrody. Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych i podnoszenie świadomości ekologicznej w społeczeństwie, uwrażliwienie na piękno otaczającej nas przyrody i zwierząt, a także promocja poprzez fotografię walorów przyrodniczo- krajobrazowych naszej gminy oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień młodzieży w dziedzinie fotografii.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Maja Fryz kl. VII

II miejsce – Oliwia Kołodziej kl. VII

III miejsce – Paulina Napora kl. VIII

Wyróżnienie: Paulina Gotkowska kl. VII

Udział w konkursie: Anna Mosior, Magdalena Strzałka. Franciszek Buniowski,

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.