Home » Aktualności » XXIII powiatowy konkursu wokalny „O Złotą Nutkę” z cyklu ” Szukamy talentów” – 12 ,15, 16, 20 maja 2023r.

Już po przesłuchaniu w Centrum Kultury im. Józefa Mehoffera w Ropczycach do XXIII powiatowego konkursu wokalnego „O złotą nutkę” z cyklu ” Szukamy talentów”.
Z naszej szkoły do wokalnych zmagań zostały przygotowane:
– Miłosława Fic z chórkiem: Oliwia Dygdoń i Karolina Kurcz z kl.0, opiekun B. Budzik
– Kalina Kolbusz z kl.Il, opiekun A. Pięta
Gabriela Fryz z kl. III, opiekun A. Bochenek
– Eliza Szerszeń z kl. V, opiekun N. Myszkowska .
Nauczycielki i dziewczynki włożyły dużo pracy, aby przygotować konkursowe utwory pod względem artykulacji, dykcji, zaśpiewać je czysto, z emocjami. Dziewczynki świetnie bawiły się na scenie, pokonały strach i zdobyły nowe doświadczenia. Do finału dostała się z kl. 0 Miłosława Fic z chórkiem: Oliwia Dygdoń i Karolina Kurcz oraz z kl. V Eliza Szerszeń.
W dniu 20 maja 2023 r. w Centrum Kultury w Ropczycach odbył się finał 23 Powiatowego Konkursu „O Złotą Nutkę”-ZŁOTA NUTKA 2023 Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych.
Naszą szkołę reprezentowały uzdolnione wokalistki, które w drodze wcześniejszych eliminacji zostały zakwalifikowane do finału. Po wspaniałych występach muzycznych profesjonalne jury doceniło nasze wokalistki przyznając: wyróżnienie Miłosławie Fic z chórkiem: Karolina Kurcz i Oliwia Dygdoń z kl.”0″, które śpiewały w l kategorii wiekowej i III miejsce Elizie Szerszeń z kl. 5, która była uczestniczką ll kategorii wiekowej. Cieszymy się z tych sukcesów, gratulujemy dziewczynkom oraz ich wokalnym opiekunom.