Home » Aktualności » XVI Bal Charytatywny, 25.11.2023r.

XVI Bal Charytatywny, 25.11.2023r.

„Mądrość polega na tym, aby starać się pomagać innym, nawet jeśli oznacza to poświęcenie czasu i energii”- słowa Williama Arthura Warda bardzo dobrze opisują wkład i zaangażowanie osób, które już po raz szesnasty podjęły się trudu zorganizowania balu charytatywnego. 25 listopada 2023r. w restauracji Rajski Ogród w Skrzyszowie odbył się XVI bal charytatywny zorganizowany przez dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Andrzeja Ziajora. Zespół Anturja prowadzony przez Katarzynę Kosińską zaprezentował uczestnikom balu swoje umiejętności w różnych układach tanecznych. Każdy mógł podziwiać ich talent, pasję, a także zaangażowanie z jakim pracują. To właśnie dochód z balu przeznaczony jest dla tego zespołu m.in. na wypoczynek letni i doposażenie, a także jako jednorazowe stypendium dla uczniów z najlepszymi wynikami w nauce i zachowaniu oraz pomoce dydaktyczne. Dzięki szczodrości innych młodzi ludzie mogą spełniać swoje marzenia.
Serdecznie i gorąco wszystkich przywitał dyrektor Zespołu – Andrzej Ziajor, swoją wdzięczność wyraził tym którzy pomagali w przygotowaniu tego przedsięwzięcia.
Na XVI balu bawili się pracownicy naszej Gminy oraz samorządowcy na czele z wice wójtem Jackiem Róg z małżonką oraz przedsiębiorcy, a równocześnie sponsorzy, m.in. Małgorzata i Grzegorz Rudny – właściciele Autokliniki „Rudcar” z Ostrowa, właściciele firmy Weldban ze Skrzyszowa, Monika i Konrad Przyszowiec ze Skrzyszowa – browar rzemieślniczy Challenger. Swoją obecnością zaszczycili XVI bal charytatywny także przedsiębiorcy z terenu powiatu ropczycko – sędziszowskiego na czele z p. prezes Małgorzatą Bąk z mężem oraz wszyscy sympatycy tej inicjatywy.
Miłą zabawę tej nocy zapewnił gościom zespół Desperados z Jasła, a wiele atrakcji dla gości kryło się w tajemniczych losach.
Wspieranie innych jest jak zasiewanie nasion. Nigdy nie wiesz, jak wielkie drzewo może wyrosnąć z jednego ziarna. To czas pokaże i oceni nasze działania, a młodzież, której dana została szansa rozwoju na pewno to wykorzysta i doceni.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym darczyńcom i sponsorom, którzy wsparli XVI bal charytatywny.
SPONSORZY XVI BALU CHARYTATYWNEGO, SKRZYSZÓW 2023
PODKARPACKI BROWAR RZEMIEŚLNICZY CHALLENGER M. K. PRZYSZOWIEC PASZCZYNA,
PIZZERIA PRESTO OSTRÓW,
FIRMA BOMIR SKRZYSZÓW,