Home » Aktualności » Mikołajkowy wyjazd do kina i FlyParku, 5.12.2023r.

Archiwum

Mikołajkowy wyjazd do kina i FlyParku, 5.12.2023r.

Dnia 5 grudnia, uczniowie kl. IV – VII wraz z wychowawcami w ramach szkolnych mikołajek wyjechali do Rzeszowa do kina na film „Życzenie”, FlyParku i Mc’Donald. Była to okazja do wspólnej zabawy i integracji klas. Film „Życzenie” opowiada historię o mieszkańcach niemal idyllicznego królestwa Rosas, umiejscowionego na Półwyspie Iberyjskim, którego władca – król Magnifiko – spełnia marzenia. Nastoletnia Asha bardzo chce dostać się na staż do króla, aby poznać wszystkie tajniki magii oraz brać udział w spełnianiu najskrytszych marzeń mieszkańców Rosas. Życzę sobie, by lepszy był świat i my – śpiewają bohaterowie najnowszej animacji Disneya. To proste, ale trafne zdanie, które idealnie odzwierciedla to, czego wielu z nas pragnie – zwłaszcza patrząc na tragiczne wydarzenia, które mają miejsce we współczesnym świecie. Produkcja, która ubrana jest w przepiękne kolory, efekty wizualne i magiczną fabułę, porusza wiele ważnych wątków. Po projekcji filmu uczniowie aktywnie i wesoło spędzili czas we FlyParku, korzystając z rozmaitych atrakcji parku trampolin. Ostatnim punktem tej wycieczki była wizyta w Mcdonald’s.

Wszyscy zadowoleni, stwierdzili, że był to bardzo udany wyjazd i będą go miło wspominać.