Home » Aktualności » Ogólnopolski konkurs wokalny, II edycja „My zimę kochamy i o niej śpiewamy” .

Archiwum

Ogólnopolski konkurs wokalny, II edycja „My zimę kochamy i o niej śpiewamy” .

Dziesięcioro dzieci z kl. „0”: Eliza Bieszcz, Marlena Kołodziej, Tymoteusz Ferfecki, Amelia Fryz, Zofia Kędzior, Sara Bańka, Marcel Pękala, Fabian Lipa, Weronika Raś, Amelia Strzok przygotowanych przez Barbarę Budzik wzięło udział w ogólnopolskim konkursie twórczości dziecięcej online II edycja „My zimę kochamy i o niej śpiewamy”. Konkurs organizowany był przez Przedszkole Miejskie nr 214 z Oddziałami Integracyjnymi w Łodzi. Dzieci wykonując aranżację ruchową pięknie zaśpiewały piosenkę „Już się cieszą dzieci”.
Celem konkursu było;
– rozwijanie ekspresji artystycznej, inteligencji emocjonalnej,
– zachęcanie do prezentowania umiejętności artystycznych dzieci w wieku przedszkolnym,
– promowanie twórczych dokonań młodych artystów oraz promowanie przedszkola.
Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie, rozwijanie talentów i i odwagę prezentowania własnych umiejętności artystycznych.